Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Kolombo, Liqeni i Thate

 • €224,700
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Kolombo, Liqeni i Thate

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €224,700

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 145
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2013
 • Viti Ndërtimit
 • P45008
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe prej 145m2 tek Kompleksi Colombo , Liqeni i Thate.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shprendares dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka organizim fantastik me orientim Lindje , ne kend te nderteses dhe ne katin e 3 te pallatit.

Kompleksi eshte i mire organizuar , me hapsira te gjelbra dhe me hyrje te ruajtur e te vecuar per kompleksin.

Apartamenti dipsonon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva