Shitet Apartament 2+1+2 tek Sheshi Willson

 • €155,000
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2 tek Sheshi Willson

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
 • €155,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31827
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne rrugen “Sami Frasheri” sheshi WILLSON.
Apartamenti eshte ne katin e 3 te nje pallati egzistues 5 katesh, ku katet e para jane dyqane.
Organizohet nga 2 dhoma gjumi,  sallon ndenje,  kuzhine me vete, 2 tualete dhe nje ballkon, teresisht i rikontruktuar dhe i mobiluar.
Orientimi eshte Jug/Lindje.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe parket laminat, me dritare plastike triplex REHAU, 2 tualete me dritare ku hidrosanitaret jane inkaso GEBERIT, me kondicioner inverter ne cdo dhome.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj