Okazion! Shitet Apartament 2+1 LTE Construction, Yzberisht!

Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Okazion! Shitet Apartament 2+1 LTE Construction, Yzberisht!

Yzberish, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 107.7
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39728
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 me cmim kleringu LTE Construction , Yzberisht.

Apartamenti disponon siperfaqe ndertimi 92.5 m2, siperfaqe te perbashket 15.2 m2 dhe siperfaqe totale 107.7 m2.

Ndodhet ne katin e 3.

Organizohet ne dhome ndenje + dy dhoma gjumi + dy tualete dhe dy ballkone.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare