Jepet apartament 1+1 me qira ne Komune

  • €380/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qira ne Komune

Komuna e Parisit, Tiranë
  • €380/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 85
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40974
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qira tek Komuna e Parisit.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient ngrenie i vecuar , dhome gjumi , tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri por pa ashensor.

Jepet i mobiluar si ne foto .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva