Jepet Apartament 3+1+2+Post Parkimi tek Liqeni i Thate

 • €1,000/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Apartament 3+1+2+Post Parkimi tek Liqeni i Thate

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P35094
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament 3+1+2+Post Parkimi tek Liqeni i Thate, Rruga Peti.
Apartamenti ka siperfaqe 150 m2.
Ndodhet ne katin e 5 banim ne pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone, dhe post parkimi.
Apartamenti eshte i investuar totalisht dhe i mobiluar ne menyre bashkohore.
Cmimi eshte 1000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj