Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Santorini, Dhermi!

 • €302,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2 Rezidenca Santorini, Dhermi!

Dhërmi, Vlorë
 • €302,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40404
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje ne Rezidencen Santorini, Dhermi!

Rezidenca eshte e lokalizuar ne plazhin e Drimadhes me nje arkitekture unike dhe elitare qe po ndertohet se fundmi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 112 m2.

Organizohet ne ambient ndenje + ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin 0 me orientim Jug.

Cmimi i shitjes eshte 2700€/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest