Shitet apartament 1+1 me cmim klering “Rose Garden” Residence prane TEG.

  • €112,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 me cmim klering “Rose Garden” Residence prane TEG.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €112,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 83
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40934
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 Rose Garden Residence prane TEG.

Rose garden Residence eshte nje nga komplekset me te reja te apartamenteve plot stil dhe elegance ne nderthurje me natyren.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 82.8  m2, siperfaqe neto 72 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.8 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare