Shitet apartament 1+1 me cmim klering “Rose Garden” Residence prane TEG.

Shitet apartament 1+1 me cmim klering “Rose Garden” Residence prane TEG.

Për Shitje

112,000€

  • R3
  • 8ae4ac8d-69a6-44d5-929d-8e712f348c68
  • 4a9de967-ff65-45ac-a417-dc1df1767d1c

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-32123

Dhoma
1
Tualete
1
Sip. jashtme
83
Kati i baneses
1

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 Rose Garden Residence prane TEG.

Rose garden Residence eshte nje nga komplekset me te reja te apartamenteve plot stil dhe elegance ne nderthurje me natyren.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 82.8  m2, siperfaqe neto 72 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.8 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2.

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *