Bar Caffe me qera Kinostudio

  • €1,200/muaj
Kinostudio, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Bar Caffe me qera Kinostudio

Kinostudio, Tiranë
  • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 260
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31273
  • ID Prones

Përshkrim

~ Bar kafe e mobiluar dhe ne gjendje pune ne Kinostudio .

~ Leshohet me qera  bar i cili ka   ka ambient te bollshem te brendshem , verande   qe  eshte ne rrugen kryesore  dhe gjithashtu ka ambient te pershtatshem per snacks ose ushqime te tjera qe mund te sherbehen nga lokali .

~Siperfaqe e brendshme 200m2 , ndersa veranda dhe siperfaqja qe mund te pihet duhan eshte 60m2  .

~Cmimi i qerase eshte 1200 Euro ne muaj  .

~ Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva