APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, RRUGA E ELBASANIT.

 • €130,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40864
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje, tek rruga e Elbasanit.

Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Jug.

Cmimi eshte 130000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo