Shitet apartament 2+1, ne Bllok

 • €333,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë
 • €333,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 119
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26254
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 2+1 ne nje nga Rezidencat me prestigjoze ne Bllok, e ndertuar ne 2 vitet e fundit. Punime super cilesore, komoditet total dhe adminitrim shume i mire. Rezidenca eshte me security 24 ore.

Hyrja ka siperfaqe totale 119m2 dhe ndodhet ne katin e 3 teknik te pallatit. Apartamenti eshte i strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje, 2 tualete, koridor shperndares, ballkon.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj