Shitet ambient biznesi ne Don Bosko

  • €72,000
Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient biznesi ne Don Bosko

Zogu i Zi, Tiranë
  • €72,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 36
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29744
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi ne Don Bosko, Rr.Eshref Frasheri prane pallateve TID.

Ambienti ka siperfaqe 36 m2, ka dhe 1 tualet.

Ndodhet buze rruge, prane pallateve dhe te jep komoditetin per tipologji te ndryshme biznesi.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

 

 

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest