Shitet ose jepet me qira ambient biznesi, rruga Naim Frasheri

 • €175,000
 • €490/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose jepet me qira ambient biznesi, rruga Naim Frasheri

Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €175,000
 • €490/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28732
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qira ambient biznesi ne rrugen Naim Frasheri. Ambienti ka siperfaqe 70 m2 dhe 1 tualet. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj