Shitet Apartament 1+1 ne rezidencen Santorini, Dhermi.

 • €153,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje

Shitet Apartament 1+1 ne rezidencen Santorini, Dhermi.

Dhërmi, Vlorë
 • €153,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 57
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42839
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Santorini ne Dhermi.

Kompleksi po ndertohet se fundmi ne plazhin e Drimadhes me arkitekture unike ne bregdetin e jugut.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 56.7 m2, sioerfaqe neto 49.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 7.4 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 1.

Cmimi i shitjes 2700 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest