APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOMPLEKSI ARLIS.

 • €167,000
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOMPLEKSI ARLIS.

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €167,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 121.3
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27328
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes tek kompleksi “ARLIS”.

Apartamenti ka siperfaqe 121.3 m2 dhe ndodhet ne katin e 3.

Cmimi 1380 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo