Jepet me qira apartamenti 2+1 ne Qender

 • €700
9 Katëshet, Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tiranë
Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne Qender

9 Katëshet, Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €700

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 111
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31593
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne qender tek Rr.Barrikadave.

Apartamenti ka siperfaqe 111 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te vitit 2021.

Ndodhet ne nje nga zonat me shume facilitete perreth dhe me kerkese te larte.

Apartamenti eshte i gjithi me punime teper cilesore, i shtruar me parket,rifinitura te cilesise se larte, sistem multi split etj.

Jepet bosh.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj