APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

 • €120,000
Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35530
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, buze rruges kryesore, Myslym Shyri.

Apartamenti ka siperfaqe 90m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo