Super ambient biznesi ne shitje!

  • €203,000
Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Selitë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super ambient biznesi ne shitje!

Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Selitë, Tiranë
  • €203,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 145
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29463
  • ID Prones

Përshkrim

Ne Selite shesim super ambient biznesi!

Ambienti ndodhet ne ne pike strategjike ne Selite, ne corner e gjitha me fasade xhami.

Siperfaqa e ambientit eshte 145 m2 dhe lartesia 5m. Ambienti eshte i pershtatshem per supermarket, showroom, servis, zyra etj.

Cmimi i shitjes 1400e/m2

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj