PENTHOUSE 3+1+2 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

PENTHOUSE 3+1+2 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 220
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33727
  • ID Prones

Përshkrim

Penthouse ne shitje ne zonen e Liqenit te thate .

Apartamenti ka tipologji 3+1+2 me nje siperfaqe prej 184 m2 siperfaqja totale e apartamentit, si dhe 36m2 Verande : Sallon, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, garderobe, depo si dhe dy tualete, dy ballkone, verande e madhe.

Pamje nga Liqeni i Thate dhe Liqeni Artificial, shume i investuar dhe mobilim bashkekohor.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi eshte 1700 euro/m2.

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo