APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

 • €223,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €223,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 177.1
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39820
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2, tek kopshti botanik, kompleksi Fratari.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3.

Ka siperfaqe totale 120 m2 dhe verande 57.1 m2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe verande.

Cmimi eshte 1500 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo