Liqeni i Thate, Domus Residenc vile luksoze ne shitje!

Liqeni i Thate, Domus Residenc vile luksoze ne shitje!

Për Shitje

550,000€

  • 664fa222-2eec-40a0-bd76-7a7bf0bd0314
  • 389959fc-7262-463d-9d11-6806d744d5f2
  • b98d6028-ee03-46fc-ac16-018b36dc59a5
  • 49dfaf06-0812-4d15-af93-729adfd9cfe1

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-23470

Dhoma
2
Tualete
3
Sip. jashtme
406
Viti i ndertimit
2023
Kati i baneses
3

Përshkrimi

Nëse po kërkoni një vilë Luksoze dhe lehtë të aksesueshme, ky është rasti! 🌸🌺

° Në zonën e Liqenit të Thatë, po ndërtohet nje kompleks luksoz vilash dhe aktualisht është në fazë karabinaje

* 3 Vilat e fundit në shitje

Në katin -1 Te cdo vile ndodhet garazhi i përshtatshëm për 2 makina, dhe ambient i përshtatshëm për vinotek, depo, game room etj. Kati përdhe organizohet nga ambienti i ndenjes, i gatimit, një depo dhe tualeti. Kati i pare organizohet nga 2 dhoma gjumi, tualet, garderobë dhe veranda dhe taraca.

°Sipërfaqe ndërtimi 406 m² dhe sipërfaqe oborri 223 m²

°Sipërfaqe ndërtimi 406 m² dhe sipërfaqe oborri 70 m²

°Sipërfaqe ndërtimi 406 m² dhe sipërfaqe oborri 75 m²

°Afati i përfundimit Mars 2023

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *