Liqeni i Thate, Domus Residenc vile luksoze ne shitje!

 • €550,000
Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Liqeni i Thate, Domus Residenc vile luksoze ne shitje!

Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €550,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 406
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35220
 • ID Prones

Përshkrim

Nëse po kërkoni një vilë Luksoze dhe lehtë të aksesueshme, ky është rasti! 🌸🌺

° Në zonën e Liqenit të Thatë, po ndërtohet nje kompleks luksoz vilash dhe aktualisht është në fazë karabinaje

* 3 Vilat e fundit në shitje

Në katin -1 Te cdo vile ndodhet garazhi i përshtatshëm për 2 makina, dhe ambient i përshtatshëm për vinotek, depo, game room etj. Kati përdhe organizohet nga ambienti i ndenjes, i gatimit, një depo dhe tualeti. Kati i pare organizohet nga 2 dhoma gjumi, tualet, garderobë dhe veranda dhe taraca.

°Sipërfaqe ndërtimi 406 m² dhe sipërfaqe oborri 223 m²

°Sipërfaqe ndërtimi 406 m² dhe sipërfaqe oborri 70 m²

°Sipërfaqe ndërtimi 406 m² dhe sipërfaqe oborri 75 m²

°Afati i përfundimit Mars 2023

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj