AMBIENT PER ZYRE ME QERA PRANE JURIDIKUT

Garda, Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRE ME QERA PRANE JURIDIKUT

Garda, Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 182
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38823
  • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane Juridikut ne nje nga zonat me te kerkuara.

Ka nje siperfaqe totale prej 182 m2 dhe siperfaqe neto 165 m2.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ne tre ambjente, ne dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe i mire administruar.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko