Shitet ose jepet me qira ambient biznesi tek Liqeni i Thate

 • €60,000
 • €250/muaj
Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Selitë, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose jepet me qira ambient biznesi tek Liqeni i Thate

Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Selitë, Tiranë
 • €60,000
 • €250/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 51 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29789
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qira ambient biznesi tek Liqeni i Thate.
Ambienti ka siperfaqe 51 m2 bruto, dhe 42 m2 me hipoteke.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ambienti ka dhe nje siperfaqe perpara saj te shfrytezueshme.
Ka dhe 1 tualet.
Eshte i pershtatshem per shumllojshmeri tipologjish biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest