Shitet apartament 1+1, ne Bllok

 • €207,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1, ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë
 • €207,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26252
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament ne zonen e Bllokut, ne nje nga rezidencat me prestigjoze e ndertuar ne 2 vitet e fundit. Punime super cilesore, komoditet total dhe adminitrim shume i mire. Rezidenca eshte me security 24 ore.

Apartamenti ka siperfaqe totale 74m2 dhe ndodhet ne katin e 2 teknik te pallatit. Hyrja eshte e organizuar nga sallon ndenje/ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj