Shitet apartament 2+1, ne Ali Dem

 • €75,000
Ali Demi, Brryli, Tregu Elektrik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, ne Ali Dem

Ali Demi, Brryli, Tregu Elektrik, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 78 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27659
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit.
Zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne afersi.
Apartamenti ka siperfaqe totale 78m2 dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, korridor shperndares, ballkon, tualet.
Hyrja ka orientim Jug-Perendim.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi 75.000 euro i diskutueshem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj