APARTAMENT 2+1+DEPO NE SHITJE TEK RRUGA MIHAL GRAMENO

 • €145,000
Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+DEPO NE SHITJE TEK RRUGA MIHAL GRAMENO

Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 103
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39329
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1+ Depo, tek rruga Mihal Grameno.

Apartamenti ka nje organizim dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon, dhe nje depo.

Ka nje siperfaqe prej 103 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 5-te me ashensor, pallat i mireadministruar.

Sistem chiller i instaluar, patinim + lyerje, rifinitura gipsi, instalime elektrike hidraulike te reja, tualetet inkaso, vetrata dopioxham.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

Cmimi i apartamentit eshte: 145.000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle