Disponojme apartamente dhe dyqane ne shitje River Residence,Fusha e Aviacionit!

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Disponojme apartamente dhe dyqane ne shitje River Residence,Fusha e Aviacionit!

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • P36337
  • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga projektet me luksoze  nga Orion Construction River Residence  disponojme apartamente dhe dyqane per shitje!

River Residence eshte  pozicionuar ne nje nga zona kyce te Tiranes midis Fushes se Aviacionit dhe Unazes se Madhe .

Kompleksi karakterizohet nga hapesira te gjelberuara , mundesi parkimi me 2 kate nentoke , teknologji e larte dhe siguri e plote.

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest