Shitet apartament 1+1 me pamje te lire nga deti ne Dhermi

 • €150,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 me pamje te lire nga deti ne Dhermi

Dhërmi, Vlorë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 52.37
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P43974
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament me siperfaqe prej  52.37 m2 ne Dhermi me pamje te lire nga deti.

Kompleksi eshte ne faze perfundimtare dhe per pak  muaj behet gati per banim.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.

Mundesi ideale investimi pasi ka mundesi dhenie  me qira gjate sezonit me vlere me shume se 100 euro nata.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva