Shitet Vile 3-Kateshe tek Xhamlliku

 • €125,000
Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile 3-Kateshe tek Xhamlliku

Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 220 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31836
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Vile 3-kateshe tek Xhamlliku.
Vila ka siperfaqe ndertimi 60 m2, siperfaqe banimi 200 m2, dhe oborr 40 m2, siperfaqe trualli 100 m2.
Kati i 1 eshte 2+1, tualet, 70 m2 siperfaqe ndertim + 30 m2 oborr.
Kati i 2 eshte 1+1, aneks, tualet, 60 m2 siperfaqe ndertim + verande 15 m2.
Kati i 3, papafingo, eshte 1+1, tualet, ballkon, 60 m2.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj