Shitet apartament 2+1, te Ish-Ekspozita

 • €122,000
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, te Ish-Ekspozita

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €122,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27646
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament te Lulishte “1 Maj”, perballe Ish-Ekspozites.

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 112m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, koridor shperndares, 2 tualete, 2 ballkone. Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000 pa ashensor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj