JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK KIKA 2

 • €700/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK KIKA 2

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39533
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleks Kika 2, Komuna Parisit.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.

Ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.

Cmimi qe apartamenti disponon eshte: 700 euro.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle