Shitet ambient komercial, Kamez

  • €260,000
Kthesa e Kamzes, Kamëz, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient komercial, Kamez

Kthesa e Kamzes, Kamëz, Tiranë
  • €260,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 326 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26649
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje ambient komercial ne Rrugen Kadri Prishtina, ne Kamez.

Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe eshe i pershtatshem per zyra te tipologjive te ndryshme.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj