Shitet apartament 3+1+verande, te Golden Park

 • €105,000
Pallati me Shigjeta, Selitë, Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1+verande, te Golden Park

Pallati me Shigjeta, Selitë, Yzberish, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 168m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26715
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 3+1 ne Kompleksin Golden Park, nje nga kompleket me te mira te banimit te ndertuar ne vitet e fundit.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 168m2, ku 97m2 eshte siperfaqe e apartamentit dhe 71m2 veranda. Hyrja eshte e strukturuar nga tre dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 tualete, koridor shperndares, verande. Hyrja eshte e pamobiluar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj