Shitet super apartament 1+1 i perfunduar tek Asl Venuja

 • €110,000
Kompleksi Asl, Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje

Shitet super apartament 1+1 i perfunduar tek Asl Venuja

Kompleksi Asl, Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70.37
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P46431
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apatament 1+1 me siperfaqe 71m2 tek Asl Venuja

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , korridor shperndares , tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti ndodhet ne kompleksin me te ri dhe me te mire te zones , me hapsira te gjelbra , buze rruges kryesore, izolim termik dhe akustik, 2 kate parkimi te nendheshme dhe gjithashtu ashensore te medhenj e te bollshem.

Prona eshte e perfunduar dhe gati per banim. Pamje e lire nga rruga kryesore.

Per me shume info na kontaktoni

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva