Shitet vile me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

 • €395,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet vile me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €395,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 303
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40989
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

Turquiose Marina eshte nje nder projektet e medha qe pozicionohet ne Hamallaj, ne Gjirin e Lalezit.

Kompleksi ofron shumellojshmeri vilash dhe apartamentesh me tipologji te ndryshme.

Vila disponon siperfaqe fizike 113 m2 , verande 32 m2, oborr 220.3 m2 dhe parcele 303 m2.

Kati perdhe organizohet ne dhome ndenje te bollshme, ambient gatimi , tualet dhe verande.

Kati i pare organziohet ne tre dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Cmimi i shitjes eshte 395.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest