JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN GJIK KUQALI

 • €450
Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN GJIK KUQALI

Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €450

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 46
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47713
 • ID Prones

Përshkrim

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN GJIK KUQALI.

Ambienti ka 46 m2.

Njësia ka akses  në rrugë.

Është i investuar dhe përshtatur për aktivitet biznesi si Qender estetike, laborator, zyrë etj.

Organizohet nga korridori, 2 ambiente pune, 1 tualet.

Cmimi është 450 euro në muaj me kusht 6 muaj parapagim.

Per me shumë  informacione na kontaktoni !

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle