Shiten dy vila te bashkangjitura ne Resortin “Green Coast”, Palase!

 • €1,400,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shiten dy vila te bashkangjitura ne Resortin “Green Coast”, Palase!

Dhërmi, Vlorë
 • €1,400,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 542
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46015
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten dy vila te bashkangjitura ne Resortin “Green Coast”, Palase!

Green Coast eshte nje nga projektet me moderne i ndertuar buze bregdetit te Dhermiut, me shumellojshmeri apartamentesh dhe vilash me nje arkitekture unike.

Vilat qe disponojne jane te kategorise “Big Twin” dhe “Small Twin”.

♦Vila e pare e quajtur ”Big Twin” ka siperfaqe totale parcele 258 m2, ku perfshihen siperfaqe parkimi 26.1 m2, siperfaqe gjurme 88.1 m2 dhe siperfaqe oborri 143.8 m2.

Organizohet ne dy kate me nje siperfaqe ndertimi 169.8 m2.

Kati i perdhe disponon siperfaqe 86.8 m2.

Organizohet ne hapsire te bollshme ndenje me ambient gatimi, ambient ngrenie, tualet dhe ballkon.

Kati i pare disponon siperfaqe ndertimi 83 m2.

Organizohet ne dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

♦Vila e dyte e quajtur ”Small Twin” ka siperfaqe totale parcele 283.5 m2, ku perfshin siperfaqe parkimi 39.2 m2, siperfaqe gjurme 77.3 m2 dhe siperfaqe oborri 167 m2.

Organizohet ne dy kate me nje siperfaqe ndertimi 147.8 m2.

Kati perdhe disponon siperfaqe ndertimi 75.1 m2.

Organizohet ne hapsire te bollshme ndenje me ambient gatimi me ambient ngrenie dhe tualet.

Kati i pare disponon siperfaqe ndertimi 72.7 m2.

Organizohet ne dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Te dyja vilat jane te investuara dhe te dizenjuara me nje stil bashkohor.

Cmimi i shitjes 1.400.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest