APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €70,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €70,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 48
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38988
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1, tek 21 dhjetori ne rruge kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe neto 48m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientimi Jug, Lindje.

Cmimi eshte 70000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo