Shitet apartament 3+1+2+post parkimi, Don Bosko.

 • €238,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 3+1+2+post parkimi, Don Bosko.

Don Bosko, Tiranë
 • €238,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 143
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46790
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 +post parkimi, Don Bosko.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 143.43 m2, siperfaqe bruto 126.43 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17 m2.

Organizohet ne dhome ndenje te bollshem, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministurar.

Apartamenti disponon dhe post parkimi ne katin -2.

Cmimi i shitjes 238.000 €.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest