Shiten ambiente biznesi me cmim klering Rezidenca Mirabella.

  • €183,000
Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje

Shiten ambiente biznesi me cmim klering Rezidenca Mirabella.

Oxhaku, Xhamlliku, Tiranë
  • €183,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 68
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46578
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten ambiente biznesi  me cmim klering Rezidenca Mirabella, Oxhak.

Ambienti i pare disponon siperfaqe totale 67.76 m2, siperfaqe neto 66.60 m2 de siperfaqe te perbashket 1.16 m2.

Ambienti i dyte disponon siperfaqe totale 76.65 m2, siperfaqe neto 75.34 m2 dhe siperfaqe te perbashket 1.31 m2.

Ambienti i trete disponon siperfaqe totale 84.34 m2, siperfaqe neto 82.90 m2 dhe siperfaqe te perbashket 1.44 m2.

Ambientet ndodhen te katin 0 te objektit.

Jane te pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi.

Cmimi i shitjes 2700 €/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest