APARTAMENT 3+1 ME QERA TEK 21 DHJETORI

 • €600/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1 ME QERA TEK 21 DHJETORI

21 Dhjetori, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40372
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 3+1 me qera ne nje nga zonat me te kerkuara ne 21-sh ne rrugen “Kongresi Lushnjes”.

Apartamenti eshte i organizuar ne  korridor shperndares, ne ambjent gatimi dhe ambjent ndenje, ne 3 dhoma gjumi, ne 1 tualet dhe nje ballkon te bollshem.

Ndodhet ne katin e 5 por jo te fundit te nje pallati ekzistues pa ashensor..

Apartamenti eshte i saporinovuar me mobilim modern, me  parket druri, kondicionim inverter ne cdo ambient.

Cmimi i qerase eshte 600 euro/muaj.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko