APARTAMENT/ZYRE ME QERA, SELVIA.

 • €650
Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT/ZYRE ME QERA, SELVIA.

Selvia, Tiranë
 • €650

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P45481
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1+2 me qera, tek rruga e Dibres, prane Vila Gold.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vitit 2023.

Organizohte ne korridor shperndares, 3 ambiente dhe 2 tualete.

Sistem ngrohje ftohje.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo