Shitet apartament 1+1 ne Astir, 2 Palmat

 • €75,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 ne Astir, 2 Palmat

Astir, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 55
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45390
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 55m2 tek 2 Palmat , Astir.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, dhome gjumi , tualet dhe 1 ballkon i bollshem per te dy dhomat.

apartamenti eshte i rikonstruktuar si ne foto.

Prona disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva