Shitet ambient biznesi, Qender.

  • €1,200,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient biznesi, Qender.

Qendër, Tiranë
  • €1,200,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 400
  • Sipërfaqe ㎡
  • P43795
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi ne Qender

Ambienti disponon siperfaqe totale 400 m2 openspace me nje vendodhje fantastike.

Ndodhet ne katin 2, e gjitha fasade xhami.

Ofron mundesi shume te mira per biznese te ndryshme, zyre, klinike, laborator dhe cdo ambient tjeter biznesi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi i shitjes 3000 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest