Jepet Apartament 1+1 me Qira, tek 21 Dhjetori

 • €400/muaj
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Apartament 1+1 me Qira, tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31504
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament 1+1 me Qira, tek 21 Dhjetori, prane Inxhinierise se Ndertimit.
Apartamenti ka siperfaqe 70 m2.
Ndodhet ne katin e 2 te nje vile.
Eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, ballkon, tualet.
Apartamenti eshte shume mire i mobiluar dhe investuar me cdo gje qe nevojitet.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva