Jepet me qira apartamenti 2+1 ne Bllok

 • €700
Ish Blloku, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne Bllok

Ish Blloku, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
 • €700

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31524
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne Bllok.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne kat te 4 ne pallat te ri.

Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me facilitete.

Eshte totalisht i mobiluar ne menyre teper bashkkohore dhe komode dhe me hapesire mjaft te bollshme.

Eshte i organizuar ne ambjent ndjenje, ambjent gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.

Apartamenti lirohet ne daten 9 nentor.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj