Shitet apartament 2+1, Myslym Shyri

 • €230,000
21 Dhjetori, Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1, Myslym Shyri

21 Dhjetori, Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28232
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit, ne Rrugen Islam Alla. Zone shume e mire dhe me te gjitha fasilitetet ne afersi.

Apartamenti ka siperfaqe 150m2 dhe eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, koridor shperndares, 2 tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj