Apartament ne Lungomare , Vlore

 • €85,000
Lungomare, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Apartament ne Lungomare , Vlore

Lungomare, Vlorë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33456
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament ne vijen e pare te lungomares ne Vlore .

Ka organizim 2+1 dhe siperfaqe 85 m2 .

Orientim Jug-Lindje dhe plot drite  .

Per me shume na kontaktoni  .

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva