AMBIENT PER ZYRA ME QERA, KAFE FLORA.

 • €500/muaj
Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, KAFE FLORA.

Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28177
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient per zyra me qera ne qender tek kafe Flora.

Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente dhe 1 tualet.

I investuar dhe i shtruar me parket.

Lokacion perfekt per biznes.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo