APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, VLORE.

 • €220,000
Lungomare, Vlorë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, VLORE.

Lungomare, Vlorë
 • €220,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 121
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P47443
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore, prane Skeles.

Apartamenti ka siperfaqe 121 m2 dhe ndodhet ne katin e 8, jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje fantastike.

Orientim Jug-Lindje.

Post parkimi me cmim 20000 euro i detyrueshem.

Cmimi i apartamentit eshte 220000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo