Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Book Building.

 • €775,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Book Building.

Qendër, Tiranë
 • €775,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 155
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42356
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen luksoze Book Building.

Rezidenca ndodhet ne qender te Tiranes me projekt dhe arkitekture elitare.

Projekti eshte ideuar te kete ambiente biznesi dhe ambiente banimi.

Apartamenti qe disponojme ka siperfaqe totale 154.7 m2, siperfaqe neto 130 m2 dhe siperfaqe te perbashket 24.7 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe depo dhe ballkone.

Apartamenti ka super orientim jug-lindje.

Cmimi i shitjes 5000 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest